Felsőoktatási felvételi eredmények - Lovassy László Gimnázium
2012.

Érettségiző diákjaink száma:

128 fő

 

Az eredményről nyilatkozók száma:

128 fő (100%)

Magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre sikeresen felvételiző
és a külföldi egyetemre bekerült diákjaink száma:

119 fő (92%)

-- ebből magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre felvett diákjaink száma:

116 fő (90%)

-- ebből külföldi egyetemre felvett diákjaink száma:

3 fő (2%)

A felsőoktatásba sikertelenül felvételizők száma:

5 fő

A felsőoktatásba nem felvételizők száma:

4 fő

     A listában csak azok szerepelnek, akik hozzájárulásukat adták az eredményük publikálásához.
     Akik a listában nem szereplnek, vagy nem járultak hozzá az eredmény publikálásához, vagy még nem adták meg eredményüket.

 

A diák
osztálya

A diák neve

Az intézmény neve

A szak neve

A képzés típusa

A finanszírozás típusa

A jelentkezés
végleges sorszáma

13.A

Akopjan Alex

ELTE-IK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Albrecht Dorisz

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

gazdaságelemzés

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Árkossy Bálint

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Bálint egyetemi tanulmányait azonban a németországi Hochschule Rosenheim-ben Holztechnik (faipari mérnöki) szakon kezdi meg.

13.A

Baráth Veronika

PE-MK
(Pannon Egyetem Mérnöki Kar)

kémia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Csicsics Anna

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

történelem

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Dömötör Mónika

NKE-HHK
(Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar)

had- és biztonságtechnikai mérnöki (katonai)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Fabacsovics Lili

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

magyar

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.A

Fertig Dávid

PE-MK
(Pannon Egyetem Mérnöki Kar)

kémia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Heilig Dávid

NYME-EMK
(Nyugat-magyarországi Egyetem Erdőmérnöki Kar)

erdőmérnöki

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Horváth Anna

Nem jelentkezett tovább a magyar felsőoktatás hagyományos rendszerébe.

13.A

Horváth Sára

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdaságinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.A

Horváth Zsófia

PE-GTK
(Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar)

turizmus-vendéglátás (magyar nyelven) (Veszprém)

Alapképzés.

Költségtérítéses.

1.

13.A

Illés András

BME-KSK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Jakab Márton Ábris

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Kóczián Márton Richárd

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Kusicza Richárd

BME-TTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Természettudományi Kar)

matematika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Lang Nikolett

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven)

Alapképzés.

Költségtérítéses.

1.

13.A

László Dóra

BME-ÉSZK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar)

építész

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

13.A

Magyar Norbert

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Menyhárt Vivien

BME-ÉŐK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Mészáros Evelin

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar)

társadalmi tanulmányok

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Molnár András

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

fizika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Pálmay Andrea

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Pásztor Petronella Ildikó

BME-KSK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

közlekedésmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Rasovszky Tamás

SZE-MTK
(Széchenyi István Egyetem Műszaki Tudományi Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Simon Kristóf

SZE-MTK
(Széchenyi István Egyetem Műszaki Tudományi Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Szabó Bence

SZE-MTK
(Széchenyi István Egyetem Műszaki Tudományi Kar)

építész

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

13.A

Ugrósdy Mercédesz Flóra

BCE-ÉTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Élelmiszertudományi Kar)

biomérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Áment Csenge

PTE-ETK
(Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar)

ápolás és betegellátás-gyógytornász szakirány (Zalaegerszeg)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.B

Balczár Erzsébet Éva

PE-MK
(Pannon Egyetem Mérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Bedő Csaba Zoltán

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

energetikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Betleni Fanni

BCE-TK
(Budapesti Corvinus Egyetem Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi tanulmányok

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Bogár Anna Eszter

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

biológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Csécsi Miklós

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Csontó Dorottya

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Csótai Éva

PTE-ETK
(Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar)

ápolás és betegellátás-mentőtiszt szakirány (Pécs)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Feith Katalin

Nem jelentkezett tovább a magyar felsőoktatás hagyományos rendszerébe.

13.B

Hegedüs Gabriella

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.B

Ilies-Maior Petra

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

biológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Iván Borbála Teréz

KRE-BTK
(Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsészettudományi Kar)

keleti nyelvek és kultúrák-japán szakirány

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Katona Renáta Katalin

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Kovács Martin

NKE-HHK
(Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar)

katonai vezetői

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Lohn Andrea

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Márkus Eszter

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Molnár Georgina Zsuzsanna

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven)

Alapképzés.

Költségtérítéses.

1.

13.B

Móninger Kristóf Péter

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven)

Alapképzés.

Költségtérítéses.

2.

13.B

Pleszinger Nikolett

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

andragógia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.B

Radács Kata Hermina

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

anglisztika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.B

Ránkl Gergő

NKE-RTK
(Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kar)

rendészeti igazgatási-közlekedésrendészeti szakirány

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Répási Gréta

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Rózsahegyi Dóra

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Slajchó Bence

Bence egyetemi tanulmányait a lipcsei Hochschule für Telekommunikation Leipzig-ben Wirtschaftsinformatik (gazdaságinformatika)szakon kezdi meg.

13.B

Szabó Dániel

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Szabó Mátyás

NKE-KTK
(Nemzeti Közszolgálati Egyetem Közigazgatás-tudományi Kar)

igazgatásszervező

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.B

Szokoli Teodóra

SE-GYTK
(Semmelweis Egyetem Gyógyszerésztudományi Kar)

gyógyszerész

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Tósoki Dániel

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Tóth Fanny

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Költségtérítéses.

2.

13.B

Turányik Júlia Katalin

BGF-KVIK
(Budapesti Gazdasági Főiskola Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar)

kereskedelem és marketing (angol nyelven)

Alapképzés.

Költségtérítéses.

1.

13.B

Valler Bernadett

Bernadett egyetemi tanulmányait a Bécsi Egyetem nemzetközi gazdálkodás szakán kezdi meg.

13.B

Veszprémi Ádám

SZTE-ÁOK
(Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Vujovich Rita

KRE-BTK
(Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsészettudományi Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Antal Gábor

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Baranyi Bence

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

kémia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Boros Ádám

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Chován Gábor

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Czefernek Andrea

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Dudás Áron

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Fehér Ernő Viktor

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Gyuk Péter

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

mérnökinformatikus (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Hettmann Alex

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Horváth Bálint

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven)

Alapképzés.

Költségtérítéses.

3.

13.C

Illés Roland

PTE-TTK
(Pécsi Tudományegyetem Természettudományi Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

Roland egyetemi tanulmányait azonban a Bécsi Műszaki Egyetem médiainformatika és vizuális számítástechnika szakán kezdi meg.

13.C

Kerekes Ádám

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

pénzügy és számvitel

Alapképzés.

Költségtérítéses.

1.

13.C

Kulcsár Gergely Levente

BME-KSK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Lakner Gergő Bence

BME-ÉŐK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.C

Lendvai Dániel

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Mihálykó András

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

matematika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Oláh Dániel

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan

Alapképzés.

Államilag támogatott.

4.

13.C

Pauer Gergely

ELTE-IK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Pintér Barbara

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Rátosi Márk

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Schmalzl Márton

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Síkvölgyi Martin

BME-KSK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Szabó Andrea

BME-GTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar)

műszaki menedzser

Alapképzés.

Államilag támogatott.

4.

13.C

Szalai Gergely Kristóf

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Szalai Gergő

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Tóth Ágota

PPKE-ITK
(Pázmány Péter Katolikus Egyetem Információs Technológiai Kar)

molekuláris bionika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Tölgyesi Ákos Péter

BME-KSK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Baksa Szabolcs

SE-TSK
(Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Kar)

sportszervező

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Borbás Katalin

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar)

társadalmi tanulmányok

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.D

Fazekas Daniella

Daniella a franciaországi Université Paul-Valéry Montpellier 3 egyetemen fordító tolmács szakon fog továbbtanulni.

13.D

Gárdonyi Máté

Nem jelentkezett tovább a magyar felsőoktatás hagyományos rendszerébe.

Máté a székesfehérvári Ybl Miklós Pénzügyi és Számviteli Szakközépiskola BGF által akkreditált felsőfokú OKJ-s Számviteli szakügyintéző (2 éves) szakképzésén tanul tovább.

13.D

Hombolygó Ákos

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.D

Horváth Anna

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar)

társadalmi tanulmányok

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.D

Hőgye Norbert

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Kovács Alexandra

Nem jelentkezett tovább a magyar felsőoktatás hagyományos rendszerébe.

13.D

Kovács Kristóf Boldizsár

MOME
(Moholy-Nagy Művészeti Egyetem)

formatervezés

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Krémer Gábor

KRE-BTK
(Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsészettudományi Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.D

Krémer Zoltán

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

anglisztika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Kuti Benjamin Kálmán

BME-KSK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Kuti Sebestyén

BME-KSK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

közlekedésmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Mórocz Kitti

SZE-GK
(Széchenyi István Egyetem Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment

Alapképzés.

Költségtérítéses.

2.

13.D

Páter Dávid

BME-ÉSZK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar)

építész

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Poller Lilla

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

romanisztika-spanyol szakirány

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Ráczkevi Mátyás

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Sándor Szilárd

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Scheller András István

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Szakonyi Alexandra

MPANNI
(Mozgássérültek Pető András Nevelőképző és Nevelőintézete)

konduktor

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Szalai Eszter

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

matematika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Szücs Dániel

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Költségtérítéses.

2.

13.D

Tatai Barbara

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

magyar

Alapképzés.

Államilag támogatott.

5.

13.D

Tóth Judit

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.D

Varga Kinga

NKE-RTK
(Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kar)

bűnügyi igazgatási-bűnügyi szakirány

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Wimmer Anna

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

ipari termék- és formatervező mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.